CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kołobrzegu i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:21 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy kompetentne usługi rolnicze jak i zarządzamy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie wytwarzane prace tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów jak i wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w zakresie frachtu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są upamiętnione na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju lub importowanie zza granicy do Krajowy.
95010
Ogłoszeń
102
Miast
4125
Użytkowników
945
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.