CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kołobrzegu i okolicy

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/BETONIARZ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO! (K/M) OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 7, 2019 09:56 - Dam pracę - Prószków

7000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!
Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów, betoniarzy, pracowników ogólnobudowlanych.
WYNAGRODZENIE
• 1400-1500 € netto
Do 1700 € przy 186 godzinach

CZAS PRACY
• 0d zaraz z dłuższą perspektywą czasową
ZADANIA:
• Przygotowywanie betonu
• Produkcja rur żelbetowych
• Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów
• Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów
• Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Doświadczenie w pracach betoniarskich lub budowlanych
• Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
• Prawo jazdy i auto mile widziane
OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy
MIEJSCE PRACY
• 04 668 Großsteinberg ( Saksonia) niedaleko Leipzig
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: jodlowska@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny : 722 006 602 lub 77 454 85 66
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu