Kołobrzeg, Koszalin - weekendowy kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika / pomoc w załatwieniu licencji transportowej OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 09:59 - Nauka i szkolenia - Kołobrzeg
Szczegóły ogłoszenia
NAJBLIŻSZY TERMIN SZKOLENIA na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Osób / Rzeczy - KOSZALIN 25-27.10.2019.

Weekendowy kurs do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego w miejscowości SŁUPSK, KOSZALIN lub GDYNIA.
Zajęcia odbywają się ok raz w miesiącu i prowadzone są dla małych grup -maksymalnie 8 osób. Dzięki temu zrozumienie i przyswojenie wiedzy potrzebnej na egzamin cechuje się wysoką efektywnością.

Na szkoleniu otrzymasz wszystkie niezbędne materiały ( testy - kilkanaście zestawów egzaminacyjnych, książkę, zadania, wzory), na bieżąco aktualizowane. Nauczysz się dokładnie tego, co jest na egzaminie.
Po kursie masz zapewniony stały kontakt zarówno internetowy jak i telefoniczny z prowadzącym szkolenie, dzięki czemu będziesz mógł/a skorzystać z indywidualnych konsultacji do momentu zdania egzaminu.

WYSTARCZY, ZE W DOMU POWTÓRZYSZ MATERIAŁ PRZEROBIONY NA KURSIE, A GWARANTUJEMY, ŻE ZDASZ EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM!

Kursy odbywają się w dniach: piątek ( 17-20.00), sobota, niedziela ( 9-16.00).


Poza szkoleniami, szybko załatwiamy za Ciebie wyrobienie licencji międzynarodowej czy zezwolenia na kraj łącznie z użyczeniem certyfikatu kompetencji do momentu zdobycia własnego dokumentu.
Wypełniony wniosek wraz z załącznikami złożymy w Twoim imieniu w biurze Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Warszawie czy tez załatwimy zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego w Twoim starostwie.

Po więcej pytań , zapraszam do kontaktu.
572197122
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.