Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Kierownik robót w branży elektroenergetycznej OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 3, 2020 07:14 - Dam pracę - Gryfice
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:
Realizacja robót zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski (baza firmy – Gryfice i/lub Szczecin)
Planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót w zakresie montażu linii kablowych, linii napowietrznych Sn i nN, złącz rozdzielnic Sn i nN i innych związanych z obszarem elektroenergetycznym
Nadzór nad robotami realizowanymi przez załogę własną oraz podwykonawców
Rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
Cykliczne monitorowanie i analizowanie wyników i na jej podstawie rekomendowanie odpowiednich działań do podjęcia
Zarządzanie organizacją pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
Raportowanie do Zarządy firmy

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - mile widziane
Uprawnienia SEP
Znajomości obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Excel)
Znajomość programów MS Project, Norma, AutoCad lub pokrewne – mile widziane
Doświadczenie w rozliczaniu budów w systemie ERP – mile widziane
Prawo jazdy kat. B
Wysokie kompetencje do zarządzania zespołem
Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski